Kupno

EUR

Sprzedaż

Kupno

CHF

Sprzedaż

Kupno

USD

Sprzedaż

Kupno

GBP

Sprzedaż

kursy wymiany od 5000 jednostek waluty. Pozostałe kursy

Przelewy

Najtańsze przelewy

Zapewniamy najwyższą jakość usług przez oferowanie najtańszych przelewów internetowych. Jeśli zamierzasz przesłać środki rodzinie, przebywającej aktualnie za granicą lub zamierzasz opłacić faktury swoich zagranicznych kontrahentów, doskonale trafiłeś! W zaledwie kilka chwil jesteśmy w stanie pomóc Ci uzyskać niezbędną walutę po atrakcyjnych, aktualnych kursach walut.

Wybór walut i dostęp 24/7

Decydując się na wymianę za pośrednictwem naszej platformy, możesz liczyć na wymianę PLN na EUR, CHF, USD, GBP lub odwrotnie o każdej porze dnia lub nocy przez siedem dni w tygodniu.

Zawsze aktualne kursy wymiany

Wymieniając waluty w Nkantor zawsze robisz to z aktualnym kursem pochodzącym z rynku Forex. Aktualizacja kwotowań odbywa się co 2 sekundy, co zapewnia najwyższe standardy wymiany walut.

Prosta rejestracja

Aby mieć dostęp do wszystkich dostępnych na naszej platformie funkcjonalności, wystarczy się zarejestrować. W tym celu, należy podać swoje dane, ustawić hasło, wpisać odpowiednie adresy kont bankowych w Polsce oraz/lub za granicą i już można przystąpić do wykonywania transakcji w kantorze internetowym.

NKantor