Kupno

EUR

Sprzedaż

Kupno

CHF

Sprzedaż

Kupno

USD

Sprzedaż

Kupno

GBP

Sprzedaż

kursy wymiany od 5000 jednostek waluty. Pozostałe kursy

Program partnerski

Program Parnterski Nkantor to forma współpracy pomiędzy Tobą i Serwisem Nkanor, która pozwoli Ci na osiąganie pasywnych dochodów. Korzystając z Twojej strony internetowej lub innych narzędzi marketingu internetowego promujesz Nkantor, Użytkownicy Twojej strony poprzez linki rejestrują się w Nkantor i wymieniają waluty, a Nkantor wypłaca Ci premie za polecenia aktywnych Klientów.

Wystarczy, że zgłosisz swoje zainteresowanie do Programu Partnerskiego Nkantor, zostaniesz naszym Partnerem, a później będziesz powiększał swoje zyski.

Kto jest adresatem Programu Partnerskiego Nkantor?

Wystarczy, że posiadasz własną stronę internetową, której tematyka zostanie zaakceptowana przez pracowników Nkantor i już jesteś naszym Partnerem i możemy razem współpracować.

 

Jak przystąpić do Programu Partnerskiego Nkantor?

Aby zostać Partnerem Nkantor, promować seerwis Nkantor i zarabiać na tym, należy zgłosić do Nkantor adres strony internetowej, na której będzie promowany Serwis Nkantor. Zgłoszenie należy wykonać poprzez zakładkę kontakt dostępną na stronie głównej lub zakładkę kontakt w Panelu Transakcyjnym. Jeśli pracownicy Nkantor zaakceptują Twoją stronę internetową, otrzymasz banner reklamowy, z linkiem identyfikującym Twoje indywidualne konto partnerskie w Nkantor. Musisz być zarejestrowany/a w Nkantor. Dzięki temu otrzymasz dostęp do Panelu Partnera Nkantor, gdzie online będziesz mógł/mogła sprawdzić efekty naszej współpracy i Twoje zyski.

Skontaktuj się z nami. Zostań Partnerem Nkantor. Zarabiaj razem z nami.

 

NKantor