Kupno

EUR

Sprzedaż

Kupno

CHF

Sprzedaż

Kupno

USD

Sprzedaż

Kupno

GBP

Sprzedaż

kursy wymiany od 5000 jednostek waluty. Pozostałe kursy

Bezpieczeństwo

Zgodność serwisu z polskim prawem

Staraliśmy się zadbać, by nasza platforma transakcyjna spełniała najwyższe normy bezpieczeństwa. W pierwszej kolejności sprawiliśmy więc, by nasza działalność była w pełni zgodna z polskim prawem. Nasz system transakcyjny zawiera wszelkie zezwolenia i certyfikaty, umożliwiające pracę w branży finansowej. W związku z potrzebą zapewnienia naszym klientom najwyższych standardów ochrony danych, prowadzony jest przez nas specjalny Zbiór Danych Osobowych, który zabezpiecza Generalny Inspektorat Danych Osobowych.

Bezpieczne procedury

Na bieżąco dbamy o to, aby nasz serwis nie stał się miejscem działań przestępczych takich, jak pranie brudnych pieniędzy. Zabezpieczyliśmy wszelkie procedury i procesy w naszej firmie zgodnie z wytycznymi zawartymi w Ustawie Prawa Dewizowego oraz Ustawie o przeciwdziałaniu praniu brudnych pieniędzy oraz finansowaniu terroryzmu.

Jakość

Dążymy do ciągłego poprawiania jakości naszych procesów, dlatego stosujemy Kanon Dobrych Praktyk Rynku Finansowego, stworzony przez Komisję Nadzoru Finansowego. Bezpieczeństwo zapewniają wykonywane na bieżąco kontrole, mające na celu zapewnienie zgodności z obowiązującymi w danym okresie przepisami prawa.

W jaki sposób dbamy o Państwa dane osobowe?

Nasz serwis wprowadził rozbudowaną procedurę przeciwdziałania wyciekowi danych osobowych, która zgodna jest z obowiązującą w polskim prawie Ustawą o ochronie danych osobowych. W momencie wprowadzenia do naszego serwisu transakcyjnego jakichkolwiek danych, są one chronione i przechowywane, zgodnie z wymaganiami Generalnego Inspektora Danych Osobowych.

Nasz serwis zapewnia bezpieczeństwo wszelkich transakcji, dzięki rezygnacji z transakcji gotówkowych. Cała procedura wymiany walutowej, wykorzystuje przelewy internetowe na konta bankowe. To właśnie dlatego, klienci nie są narażeni na kradzieże i oszustwa, związane z przekazywaniem nieprawdziwych banknotów.

NKantor