Kupno

EUR

Sprzedaż

Kupno

CHF

Sprzedaż

Kupno

USD

Sprzedaż

Kupno

GBP

Sprzedaż

kursy wymiany od 5000 jednostek waluty. Pozostałe kursy

Dla kogo?

Do kogo kierowana jest platforma Nkantor?

Platforma wymiany walut Nkantor kieruje swoją ofertę do osób i firm, które poszukują atrakcyjnych warunków wymiany walut połączonych z ekspresowymi przelewami. Nkantor łączy te parametry, dzięki czemu wymienisz tu walutę bez zbędnych komplikacji i niezwykle szybko. Nasz system transakcyjny opiera się na wysokich standardach zabezpieczeń, co zapewni bezpieczny i sprawny proces wymiany i przelewów walut.

Przedsiębiorcy

Prowadzisz biznes? Kupujesz i sprzedajesz waluty? W Nkantor na pewno znajdziesz usługi wymiany walut, które Cię zainteresują. Z Nkantor wymiana walut jest najtańsza i najszybsza. Nie przepłacaj na wymianie w bankach lub kosztownych kantorach. Sprawdź ofertę Nkantor. Zyskuj z naszym kantorem.

Właściciele kantorów

Jesteś właścicielem kantoru? Obracasz walutami na codzień? Na pewno w Twoim biznesie potrzebujesz zabezpieczyć operacje wymiany walut. Liczy się każdy pips. Rób to z najlepszymi warunkami. Zarabiaj razem z Nkantor.

Inwestorzy

Oprocentowanie lokat jest zbyt niskie? Rynek forex zbyt ryzykowny? A Ty szukasz alternatywy dla inwestowania Twoich środków? Z Nkantor możesz zarabiać na dynamicznym rynku walutowym. Oferujemy bardzo wąski spread (poniżej 2 groszy), dzięki czemu możliwość zarabiania na dynamicznym rynku walutowym jest bardzo prawdopodobna i łatwa.

Kredytobiorcy

W Nkantor znajdziesz także ofertę dla posiadaczy kredytów walutowych. Z naszym kantorem internetowym spłacisz ratę kredytu lub cały kredyt na bardzo atrakcyjnych warunkach. Korzystając z Nkantor oszczędzisz od kilkudziesięciu do kilkuset złotych na każdej racie i nawet kilkadziesiąt tysięcy złotych na całym kredycie walutowym.

Podróżnicy

Jeśli lubisz podróże, to polubisz także naszą platformę wymiany walut. Każda podróż to koszt, więc przy wymianie waluty na podróż ten koszt możesz zminimalizować. Jeśli wymienisz walutę w Nkantor, to zrobisz to z najniższymi możliwymi cenami na rynku.

Eksporterzy i importerzy

Jeśli Twój biznes sprowadza się do eksportu lub importu towarów i musisz wykonać przelew walutowy, to z Nkantor zrobisz to przy najlepszych kursach zakupu lub sprzedaży waluty, z najniższymi kosztami przelewów oraz najszybciej jak to możliwe.

NKantor