Kupno

EUR

Sprzedaż

Kupno

CHF

Sprzedaż

Kupno

USD

Sprzedaż

Kupno

GBP

Sprzedaż

kursy wymiany od 5000 jednostek waluty. Pozostałe kursy

Usługi NKantor

Platforma wymiany walut Nkantor to szeroki zakres usług

nFX to najszybsza forma wymiany walut. Usługa nFX jest dostępna w godzinach pracy serwisu Nkantor. Z tą usługą wymienisz walutę z bieżącym kursem rynkowym skorelowanym z notowaniami Forex odświeżanymi co 2 sekundy.

TWÓJ KURS – to usługa zlecenia wymiany walut z kursem określonym przez Ciebie. Zlecenie wymiany można złożyć w dowolnej chwili w trybie 24/7. Jest ono wykonywane automatycznie po kursie określonym w Twoim zleceniu, wyłącznie w godzinach pracy serwisu, tj. w godz. 9.00 – 16.15 w dni robocze, pod warunkiem, że Twój kurs zlecenia spotka się z kursem waluty na rynku lub będzie wyższy (dla kupna) oraz Twój kurs spotka się z kursem na rynku lub będzie niższy (dla sprzedaży). Środki z realizacji zlecenia zasilą Twoje konto w serwisie Nkantor.

TWÓJ TERMIN – to usługa zlecenia wymiany walut z jednorazowym terminem lub cyklem określonym przez Ciebie. Zlecenie wymiany można złożyć w dowolnej chwili w trybie 24/7. Jest ono wykonywane automatycznie po kursie z chwili złożenia zlecenia, wyłącznie w godzinach pracy serwisu, tj. w godz. 9.00 – 16.15 w dni robocze, pod warunkiem dostępności środków na subkoncie Klienta.

nFX24 to natychmiastowa usługa wymiany walut dostępna poza godzinami pracy serwisu Nkantor. Środki wymienione w ramach nFX24 będą wypłacone na wskazany przez Ciebie rachunek następnego dnia roboczego. Transakcje w ramach nFX24 są wykonywane z rozszerzonym spreadem wobec kursów widocznych na stronie głównej Nkantor.pl. Przeważnie kursy dla transakcji nFX24 różnią się od kursów ze strony głównej Serwisu od 8 do 80 pips (tj. od 0,0008 do 0,008 pln) zależnie od waluty i dla każdego kierunku transakcji.

easy

easyN – to usługa łatwej i szybkiej wymiany walut. Dzięki niej sprawnie kupisz lub sprzedasz walutę, którą po wymianie prześlesz na dowolny rachunek bankowy. Użytkownik w jednym panelu transakcyjnym ma dostęp do wszystkich par walutowych, dzięki czemu może śledzić notowania walut i podejmować decyzje o wymianie dowolnej dostępnej waluty w łatwy i szybki sposób. Aby przeprowadzić wymianę walut z wykorzystaniem usługi easyN (kupno lub sprzedaż), przed transakcją należy zasilić swój portfel w serwisie. Usługa easyN jest dostępna w godzinach pracy serwisu i jest wykonywana natychmiast po akceptacji zlecenia przez Użytkownika serwisu. Po godzinach pracy serwisu Nkantor można korzystać z analogicznej usługi easyN24.

NKantor