Kupno

EUR

Sprzedaż

Kupno

CHF

Sprzedaż

Kupno

USD

Sprzedaż

Kupno

GBP

Sprzedaż

kursy wymiany od 5000 jednostek waluty. Pozostałe kursy

Pomoc

Pomoc

Nasz serwis stanowi całodobowy system, pozwalający na bezpieczną wymianę walut. Nkantor jest niezwykle prosty w obsłudze i oferuje jeden z najprzystępniejszych interfejsów, dostępnych w Internecie.  Ogromną zaletą serwisu jest możliwość opierania go na najświeższych notowaniach rynku Forex, a to wszystko dzięki aktualizacji, dokonującej się automatycznie co dwie sekundy. Dla naszych klientów to realna szansa na oszczędności.

Ważne jest, aby osoba rejestrująca się w portalu była pełnoletnia i była w pełni zdolna do czynności prawnych. Zachęcamy do przystępowania do naszego systemu wszystkie osoby prywatne oraz firmy, które potrzebują w krótkim czasie i po atrakcyjnych kursach wymienić walutę, osoby posiadające kredyty w obcych walutach, zamierzające niedrogo kupować obcą walutę na spłatę kredytu, a także osoby przebywające za granicą ze względu na pracę czy studia.

Niestety nie. Ze względu na działalność internetową, nie prowadzimy żadnych transakcji gotówkowych. Wierzymy, że dzięki automatyzacji procesów księgowania środków w serwisie uchronimy naszych klientów przez oszustami, chcącymi im zaoferować fałszywą walutę. Poza tym, dzięki informatyzacji, proces wymiany waluty pozostaje znacznie przyspieszony.

NKantor